Kurumsal DETAY

DETAY, 2012 yılında Adana'da kurulmuş ve 1000 m'2 alanda faaliyete başlamıştır. DETAY ’ın ana faaliyet konusu çatı kaplama,dilatasyon profili,akustik alçıpan asma tavan imalat, satış ve montaj hizmetleridir. DETAY, aynı zamanda, ticari binaların anahtar teslimi çatı kaplama yapım işlerinde ortaya koymuş olduğu başarılı çalışmalar sayesinde sektör içerisinde saygın bir firma olarak yer edinmiştir.
Kurulduğu günden sonra 6 yıllık deneyimi süresince DETAY, gerçekleştirmiş olduğu projelerde, kalite kriterlerine bağlılık, iş güvenliği, insan sağlığı ve çevre korunumu önlemlerine göstermiş olduğu hassasiyet ve projelerin öngörülen süreler içerisinde bitirilmesini ilke edinmesi hususundaki başarıları ile sektörde işveren firmalarca tercih edilen bir konuma gelmiştir.
DETAY, yurt içi ve yurt dışında almış olduğu işlerde süre giden çalışmaları ile sürekli yükselen bir grafik çizmekte ve her bir proje ile yönetsel ve teknik becerilerini her geçen gün daha üst seviyeye çıkarmaktadır. Bu büyümeye paralel olarak, şirket bünyesindeki deneyimli ve kalifiye insan gücü de hızla artmaktadır.
DETAY deneyimli, genç ve dinamik kadrosu ile, geçmişinde yapmış olduğu işlerde de başarısını kanıtlamış olduğu gibi, yurt içi ve dışı yeni projeler için bu rekabete girmeye istekli ve donanımlıdır.  
Scroll to Top