Kurumsal DETAY

DETAY, 2012 yılında 1000 m'2 kapalı alanda faaliyete başlamıştır. Ana faaliyet konumuz çatı kaplama,dilatasyon profilidir.DETAY, aynı zamanda ticari binaların anahtar teslimi çatı kaplama yapım işlerinde ortaya koymuş olduğu başarılı çalışmaları sayesinde sektör içerisinde saygın bir firma olarak yer edinmiştir.
7 yıllık deneyimi süresince gerçekleştirmiş olduğu projelerde, kalite kriterlerine bağlılık, iş güvenliği, insan sağlığı ve çevre korunumu önlemlerine göstermiş olduğu hassasiyet ve projelerin öngörülen süreler içerisinde bitirilmesini ilke edinmesi hususundaki başarıları ile sektörde işveren firmalarca tercih edilen bir konuma gelmiştir.
DETAY, yurt içi ve yurt dışında almış olduğu işlerde süre giden çalışmaları ile sürekli yükselen bir grafik çizmekte olup her proje ile yönetsel ve teknik becerilerini her geçen gün daha üst seviyeye çıkarmaktadır. Bu büyümeye paralel olarak, şirket bünyesindeki deneyimli ve kalifiye insan gücü de hızla artmaktadır.
DETAY deneyimli, genç ve dinamik kadrosu ile, geçmişinde yapmış olduğu işlerde de başarısını kanıtlamıştır.Yurt içi ve yurtdışı yeni projeler için her türlü rekabete girmeye istekli ve donanımlıdır.
Scroll to Top